fbpx

WSPÓŁPRACA

Projekt Tu i wszędzie ma na celu pokazanie, że podróże z dzieckiem, nawet dalekie, są możliwe, a ich organizacja nie musi być trudna. W ramach tego projektu poruszamy tematykę łączenia podróży z normalnym rodzinnym życiem: pracą, domem i rozwojem dziecka, a wszytko w oprawie ciekawych miejsc i pięknych krajobrazów.

Nasze aktualne projekty, do których szukamy partnerów. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Jeśli myślisz, że Twoja marka wpisuje się, w jeden z tych projektów, lub widzisz swój produkt w takich sceneriach i chciałbyś podjąć z nami współpracę, napisz do nas. Formy współpracy, które oferujemy naszym partnerom znajdziesz poniżej na tej stronie.

Jesteśmy także otwarci na inne formy współpracy. Jeżeli masz inny pomysł na współpracę, chętnie o tym porozmawiamy.

Skontaktuj się z nami: kontakt@tuiwszedzie.pl, sylwia@tuiwszedzie.pl, grzegorz@tuiwszedzie.pl

O naszych projektach wielokrotnie opowiadaliśmy w audycjach Radia Gdańsk, a nasze teksty były publikowane w magazynie Podróże oraz magazynie Together. Honorowym patronatem naszej wyprawy Z 4-latkiem przez Amerykę był Prezydent Miasta Gdynia. Więcej informacji o naszej aktywności w mediach znajdziesz TUTAJ. Sprawdź też informacje o naszych WYSTĄPIENIACH.

radiogdansk-logo655
gdynia-1024x724
together2_f_improf_580x276

Co możemy razem zrobić dla Twojej marki / firmy / regionu ?

 

Usługi blogowe

  • wpis lub seria wpisów,
  • testy sprzętów,
  • partnerzy wypraw, projektów filmowych (blog, kanał Youtube, facebook),
  • konkursy w social media.

Usługi poza blogowe:

  • artykuły do wykorzystania na Twoich kanałach,
  • sesje fotograficzne produktów,
  • realizacja produkcji video
  • artykuły do portali i gazet

Na wszystkie usługi wystawiamy faktury.

Jesteśmy jeszcze małym blogiem, ale stale się rozwijamy i obserwujemy dynamiczny wzrozt zasięgów oraz zaangarzowania naszej społeczności.

Poniżej znajdziesz nasze zasięgi za miesiąc styczeń 2018. Dokładne statystyki przesyłamy na maila.

logo_tiw_transparent
3500 UU
Facebook-PNG-Image-38915
25746
3a36614d8dde3aa7ee06398cb6dc80cb-icono-de-caucho-youtube-by-vexels
2879

Dlaczego warto z nami współpracować?

Umiejętności

Mamy umiejętności w obszarze pisarstwa, fotografii i produkcji filmów. Nasze materiały były wykorzystywane m. in. w Magazynie Podróże i Magazynie Together (więcej informacji w zakładce: Media)

Personalizacja usług

Mamy doświadczenie w obszarze projektowania usług, zarządzania projektami i user experience przez co nasze usługi są sprofilowane indywidualnie.

Kreatywność i inicjatywa

Jesteśmy pomysłowi i otwarci, w realizacji naszych projektów nigdy nie kierujemy się szablonowym podejściem i chcemy, żeby wszystko co tworzymy miało rzeczywistą wartość dla klienta, dla nas i dla naszych odbiorców (win-win-win). 

Tematyka bloga

Podróże z dzieckiem, to przyjemny i ciekawy kontekst do prezentacji wielu treści w sposób niestandardowy i kreatywny. Na Blogu podejmujemy tematy wiązane z rozwojem dziecka poza domem. W podróży pracujemy zdalnie, a miejsce naszego pobytu często staje się naszym biurem, co także stanowi dobre tło dla współpracy.